Jak fotit krajinu mobilem
V kurzu Josefa Cvrčka „Jak fotit krajinu mobilem“ si ověříte, že tolik nezáležií na technice nebo talentu. Stačí pouze vědět, jak na to.
s lektorem Josef Cvrček
BLACK FRIDAY — sleva 50 % na všechny kurzy — končí za
Přihlásit se
Máte již založený profil? Přihlaste se kliknutím zde.
Ještě u nás nemáte účet? Založte si profil zdarma kliknutím zde.
V kurzu Josefa Cvrčka „Jak fotit krajinu mobilem“ si ověříte, že tolik nezáležií na technice nebo talentu. Stačí pouze vědět, jak na to.
s lektorem Josef Cvrček
Řada lidí tvrdí, že mobilem nelze fotit krásné fotky. Je to ale pravda? Když se podíváte na konec tohoto popisu, objevíte nádherné fotky krajiny od fotografa a lektora tohoto kurzu, Josefa Cvrčka. Všechny tyto fotky byly pořízené mobilem. Takové fotografie ale dokážete vyfotit i vy. Jediné, co potřebujete, je vědět, jak na to.
Kurz „Jak fotit krajinu mobilem“ je plný konkrétních rad a tipů, díky kterým se to zvládne naučit opravdu každý. Už brzy to tedy mohou být vaše fotky, které budou sklízet obdiv na sociálních sítích, ať už vlastníte iPhone, nebo mobilní telefon se systémem Android.
Někteří lidé říkají, že nemají co fotit, protože nebydlí na žádném hezkém místě a cestovat nestíhají. Ale ono je vlastně jedno, kde bydlíte. Krásné fotky krajiny dokážete vyfotit opravdu kdekoliv – i v nížině mezi poli nebo na kraji velkoměsta. Nemusíte tedy mít v dosahu krásné kopečky, vodopády a hory. Když si totiž osvojíte správné techniky a postupy, uvidíte každou chvíli nějaký zajímavý námět. (zobrazit celý popis kurzu)
A pokud se ptáte, proč se máte učit fotit telefonem, tady máte pár dobrých důvodů: Telefon máte téměř vždy u sebe a nemůže se tedy stát, že by vám unikl nějaký zajímavý moment. Zároveň jsou telefony oproti klasickým fotoaparátům malé a lehké, takže ulevíme našim zádům. Výhodou je i automatické zálohování a třídění fotek, což pro nás znamená velkou úsporu času, a v neposlední řadě je prostě levnější mít pouze kvalitní mobilní telefon, než mít přístroje dva. Navíc se obejdeme bez dalšího drahého příslušenství, jako je fotobatoh, stativ, další objektivy, krytky, clony, filtry a karty. Tohle všechno jsou celkem pádné důvody, proč stojí za to, naučit se fotit mobilem.
Abyste si z tohoto kurzu odnesli maximum, nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti. Budete překvapeni, jak jednoduché je touto formou vstřebávat nové dovednosti. Uvidíte obrovský pokrok ve focení svým mobilem, aniž byste museli číst jakékoliv knihy, nudné návody a manuály. Vaše fotky z mobilu se budou zlepšovat tak rychle a do takových kvalit, že si to ani neumíte představit.
Tady je pár fotek, u jejichž vzniku díky tréninku budete:
V kurzu „Jak fotit krajinu mobilem“ vás čeká přes 70 dílů, které mají dohromady více než 6 hodin. Všechno je podrobně vysvětlené, lektorovi koukáte doslova pod ruce. Vyražte s námi na tuhle dobrodružnou cestu za špičkovými krajinářskými fotografiemi!
Vyfotit špičkový odraz na hladině jezera či rybníka je poměrně snadné. Musíte ale dodržet tento postup. Posvítíme si také na symetrii, nejsilnější kompoziční pravidlo na světě. Vychutnejte si tento ochutnávkový díl kurzu „Jak fotit krajinu mobilem“
Krásné světlo je pro krajinářskou fotografii tím nejlepším možným kořením. Při focení mobilem je stejně důležité, jako když fotíme zrcadlovkou. Jak fotit s mobilem během zlaté hodinky se dozvíte v tomto dílu. Tentokrát se podíváme na fotografování kopců a hor.
Jak vnést do fotografie příběh a emoce a tím ji posunout o několik úrovní výše? Je to jednodušší, než si myslíte. Tedy, s tímto dílem je to jednodušší, než si myslíte ;) Další ukázkový díl kurzu, abyste měli jasnou představu, na co se můžete těšit.
Podívejte se na tu nádheru! Fotit špičkové fotky krajiny je opravdu jednoduché i s mobilem. Tím spíš, když máte pěkné světlo. Jedna z nejlepších příležitostí pro focení krajiny, o které moc fotografů neví, je modrá hodinka. S mobilem uděláme špičkové fotky krajiny během chvilky a to i bez stativu. To žádná zrcadlovka na světě nedokáže!
Je libo fotit třeba na 30 vteřin? Proč ne! Připravte si svůj mobil, stativ a jdeme na to! Nejprve si v tomto dílu ukážeme focení na opravdu dlouhé časy s iPhonem a pak se systémem Android (Samsung, Xiaomi atd.)
Jen velmi pokročilí fotografové si umí hrát s perspektivou. Vy to budete díky tomuto jednoduchému návodu během chvilky také umět.
Být ve správnou chvíli na správném místě není náhoda. Jde se na to jednoduše připravit. Pojďte se v tomto dílu spolu se mnou připravit na jedno takové focení pěkně krok za krokem. Od nápadu až po finální fotku, abyste fotili špičkové fotky krajiny i v místech, která vůbec neznáte.
3 otázky, které posunou vaše fotky (nejen krajiny) velkým skokem vpřed. Položte si je pokaždé, než zmáčknete spoušť, a úspěch je zaručen!
V tomto dílu kurzu „Jak fotit krajinu mobilem“ si osvojíte umění focení krajiny na výšku. Díky němu ihned poznáte chvíli, kdy je lepší fotit mobilem na šířku a kdy na výšku.
Nádherné krajinářské fotografie vznikají ve chvíli, kdy je něco na popředí. Je ale potřeba mít vhodně naklopený mobil. Proč? A jak na to? Přesně o tom je tento díl.
A jdeme opět do terénu. Co a jak dělám před tím, než jdu fotit finální fotku mobilem? V čem je to dobré a proč byste to měli dělat také?
V tomto dílu si ukážeme, jak velký rozdíl těch pár kroků může udělat. Naučíte se nad focením krajiny velmi efektivně přemýšlet, abyste na první dobrou poznali, odkud bude ten nejhezčí záběr a nezdržovali se hledáním toho top místa.
Harmonické a pohodové fotky se lidem jednoduše líbí. Po shlédnutí tohoto dílu se jim budou líbit i ty vaše. Naučíte se mít ve svých fotkách krajiny pohodu, klídek a příjemnou uvolněnou atmosféru. Budete fotit fotky, které pohladí po duši.
Jak vnést do krajinářské fotografie dokonalé emoce a neuvěřitelný příběh. Jak vtáhnout diváka do vaší fotky tak, že o ní bude ještě dlouho přemýšlet.
Závěrečná fáze skautingu. Finální fotka. Vyústění skautingového mini seriálu. Od této chvíle dokážete fotit nádherné fotky krajiny kdekoliv. I v místech, která vůbec neznáte.
Často vídám krajinářské fotografy, jak se ženou za senzačními fotografiemi a úplně zapomínají na to nejdůležitější, což jsou vzpomínky. Co přesně tím myslím a jak se tomu vyvarovat? Koukněte se na tento díl a budete mít jasno.
Vydejte se se mnou tentokrát do Itálie, fotit nádherné jezero v modré hodince. Rovnou si ukážeme sílu perspektivy. Uvidíte na vlastní oči, jak skvěle ji můžete využít i ve vašich fotkách krajiny.
O jaké vrstvy jde? Jak na ně? Podívejte se na tento díl a mimo jiné budete mít jasný důkaz, že fantastické krajinářské fotografie lze fotit i v dešti. Stačí na nich mít tyto 3 vrstvy a máte vyhráno!
Dokážete to. Dokážete fotit fotky, které strhnou každého diváka. Budete přesně vědět, kde si divák začíná fotku prohlížet, jak bude pokračovat a kde bude s prohlížením končit. Dokážete si hrát s divákem tak, aby ho fotka neskutečně bavila.
Dokonalý návod na dokonalé krajinářské fotografie ve velmi špatném počasí. Drtivá většina fotografů si myslí, že nádherné fotky krajiny lze fotit jen při západu nebo východu slunce. To je ale škoda, jelikož jde o opravdu velký omyl. Uvidíte sami.
Pravidla jsou od toho, aby se porušovala. Můžete se tím neskutečně odlišit od ostatních fotografů krajiny. Není to ale až tak jednoduché. Tedy, dokud nezkouknete tento díl ;)
Toto pravidlo jednou provždy změní váš způsob focení. Dokážete s ním do svých fotek krajiny vnést neuvěřitelé drama a oslovit tak své kamarády i přátele.
Jak fotit mobilem tak krásné fotky zvířat, že nikdo neuvěří, že byly focené mobilem? To budete umět právě po tomto dílu.
Je lepší fotit na výšku nebo na šířku? Možná budete překvapeni, jako většina fotografů. Ukážeme si to při nádherném západu slunce v srdci Triglavského národního parku.
Top aplikace, které sám při focení krajiny mobilem používám. Díky nim vím naprosto přesně, kdy bude zlatá a modrá hodinka, kdy a kde bude v ten či onen den vycházet slunce a měsíc. Jaké to jsou a jak je využívám vám ukážu v tomto dílu kurzu „Jak fotit krajinu mobilem“. Není ovšem aplikace jako aplikace! Velká část aplikací je k ničemu a jsou to jen vyhozené peníze!
Krásná krajinářská fotka může vzniknout kdekoliv a kdykoliv. Třeba i za vaším domem nebo cestou do práce. Super je, že mobil máte vždy po ruce a jste tedy připraveni :) Podívejte se, jaké krásné krajinářské fotky jsem vyfotil na čerpací stanici u dálnice. Jste také připraveni fotit kdekoliv?
Jedny z nejkrásnějších krajinářských fotek vznikají tehdy, když drtivá většina krajinářských fotografů zůstává doma. No vážně! Myslíte si, že když je mlha a není vidět na krok, je lepší nikam nechodit? Opak je pravdou. Fotit krajinu mobilem se dá opravdu za každého počasí! Pusťte si tento díl a inspirujte se.
Proč je technika rámování jedno z největších zel, které mezi fotografy kolují. Zkoušeli jste ji někdy? A neuškodila náhodou vaší fotce? Aby byla fotografie dokonalá, je třeba splnit hned několik zcela zásadních podmínek. Víte, jak zjistíte, zda tuto techniku náhodou nepoužíváte špatně? :)
Co je lepší? Pravidlo třetin nebo pětin? Dám vám jednoznačnou odpověď a myslím, že budete překvapeni.
Pravidlo zlatého řezu a zlaté body – bez nich se žádný krajinářský fotograf neobejde. Proč jsou tak silné a jak je používat při focení mobilem vám prozradím v tomto dílu.
Prozradím vám tajemství, jak vznikají ty nejlepší fotografie řek a potoků. Okopírujte ho pro své vlastní fotky!
Jít proti proudu bývá často lepší. Nejen v podnikání, ale i ve focení. A fotit proti proudu bývá také lepší. Jen musíte vědět, že... více v tomto dílu ;)
Jak využít širokoúhlý objektiv na vašem mobilu? A co když ho nemáte? Podívejte se na tento díl a naučte se fotit originální fotky řek, potoků či horských bystřin.
Vymazlená funkce, kterou mají všechny iPhony. Naprosto dokonalá simulace dlouhé expozice. U telefonů se systémem Android také můžeme využít simulaci dlouhé expozice, jen k tomu potřebujeme externí aplikaci.
Úchvatné fotografie potoků a řek, u kterých je skrz vodu vidět na jejich dno, a kde neruší žádné odlesky na hladině? Jak toho dosáhnout vám prozradím v tomto dílu kurzu „Jak fotit krajinu mobilem“.
Focení řek a potoků na dlouhé časy. Jaké aplikace k tomu využít? Jak přesně postupovat, abychom měli nádherně rozmazanou hladinu vody a vše ostatní ostré?
Dokonalé kouzlo okamžiku, zmrazení pohybu, zastavení času, voda tříštící se o kameny. Jak vyfotit takové fotky mobilem? Tak přesně o tom bude tento díl.
Aby vaše fotky měly grády, vyzařovala z nich divokost a energie a aby nenechaly nikoho v klidu? To se naučíme v tomto dílu.
Máme tady další dávku obrovské inspirace na focení, když není zrovna panoramatické počasí. Struktura a vzory jsou všude kolem nás, dokonce i na sídlišti či přímo na náměstí, natož v lese.
Focení siluet má svá netknutelná pravidla, která bohužel fotografové moc neznají, a tak dělají jednu chybu za druhou. Fotky siluet pak nejsou moc pěkné, a tak je raději vůbec nefotí. Je to ale škoda, protože jde o obrovskou fotografickou příležitost.
Les je plný drobných detailů, které stojí za zvěčnění. Aby vám to šlo s vaším mobilem co nejlépe, připravil jsme pro vás tento díl plný triků a návodů z mé vlastní praxe. Určitě se vám budou hodit!
Někteří fotografové je ve fotkách mít nechtějí, jiní je tam dávají uměle v počítači. Nevím, do které skupiny patříte, a tak vás naučím, jak se odleskům ve fotografii vyhnout i jak je tam záměrně přidat. Ale ne v počítači, nýbrž přímo na místě, v terénu.
Polarizační filtr je dokonalý pomocník i v případě, že fotíme mobilem. Jeden z nejoblíbenějších fotografických filtrů je totiž k dispozici i pro mobily, ale je potřeba koupit ten správný, jinak zbytečně vyhodíte spoustu peněz!
Ukážeme si, že optické rozmazání pozadí je možné udělat, i když fotíme mobilem. Má to ale svá specifika a přesně o nich bude tento díl. Těšte se na nádherné fotky květin, které zvládnete vyfotit i vy!
Pokročilí fotografové mluví občas o bokehu. Asi by jim spadla brada na zem, kdyby viděli, jak nádherný bokeh lze vyčarovat s mobilem! Jste zvědaví, jak takové fotky vypadají? Máte se rozhodně na co těšit, jsou totiž dokonalé!
Co je to close-up fotografie, jak na ní s mobilem a jak si vytvořit špičkové světlo pro její fotografování – a to klidně i v poledne na ostrém chorvatském sluníčku ;)
Není to ani jih, ani sever :) Tento díl je velmi důležitý, protože je jen jedna možnost, jak si z lesa odnést nádherné fotky. Kdo to neví, fotí jen obyčejné a průměrné snímky, na kterých kvůli liniím stromů převládá chaos.
Vyfotit příjemné a harmonické fotografie v lese není zrovna jednoduché. Prozradím vám jeden trik, s kterým to hravě zvládnete.
Fotografové dělají jednu velkou chybu, kterou vám ukážu přímo ve videu. Zatímco o ní mluvím, přímo za mnou se jí dopouští velká skupinka fotografů se zrcadlovkou. Je vtipné, že vy budete se svým mobilem mnohem profesionálnější :)
Jak se odlišit při focení vodopádu od ostatních fotografů? Je to celkem jedoduché. Otázkou je, zda by vás to bez tohoto dílu napadlo.
Dlouhou expozici můžeme simulovat pomocí vhodných aplikací nebo na ni prostě fotit. Ano, i to umí váš mobil. A s tímto videem budete umět tuto funkci spolehlivě používat.
Když je něco opravdu vysoké, bude se hodit panorama na výšku. Drtivá většina fotografů vůbec neví, že je něco takového možné. Ano, je. A přímo s vaším mobilem.
Je velmi přínosné naučit se mít „fotografický čich". Tam, kde jiní nic nevidí, vy najdete spoustu krásných motivů pro focení. Díky tomu budou vaše fotky opravdu originální.
Když dva fotí totéž, není to totéž. Tento díl bude o tom pravém fotografickém koření. Aby měly vaše fotky vodopádů opravdový říz.
Jedna z nejčastějších chyb nejen krajinářských fotografů a podrobný návod, jak se jí vyhnout. Neděláte ji náhodou také?
Věděli jste, že lze celkem spolehlivě přes den odhadnout, zda budou večer nebo ráno červánky? Zapomněli jsme to, co naši předkové uměli. Předvídat počasí i bez televize a telefonu. Naučím vás to, protože při fotografování krajiny se to rozhodně hodí.
Jedno mají totiž společné. Dokáží dokonale zazdít každou fotku. Proč je fotografové dělají? Protože nejspíš neviděli tento díl :) Po jeho shlédnutí už podobnou chybu neuděláte. To vám garantuji!
Náhoda přeje těm, co jsou velmi často v terénu. Štěstí se má pokoušet. I nám se při natáčení tohoto kurzu poštestilo. V tomto dílu uvidíte, jak se někdy povede krásná krajinářská fotka mobilem tak trochu náhodou.
Když ukazuji lidem fotku, kterou společně vyfotíme v tomto dílu, ptají se mne, v jakém kaňonu jsem ji fotil. Přitom to byla jen malá tůňka u moře. Tůňka, které si drtivá většina fotografů nevšimne. Škoda. Zažijte tento díl a podobné náměty vám už nikdy neutečou.
Existuje několik možností, jak negativní prostor do fotky dostat. Přináší do vašich mobilních fotek klid, pohodu a harmonii. Fotky s negativním prostorem se jednoduše líbí. A vaše fotky se budou líbit také!
Když máte ve fotce tyto 2 barvy, je hotovo. Je skoro jedno, co fotíte, a vaše fotka se bude líbit. O jaké barvy jde? To Vám prozradím v tomto videu.
Uvidíte to přímo skrz objektiv mého mobilu. A pochopíte, proč je nadhled tak zásadní a důležitý (nejen při focení moře mobilem). Nadhled se samozřejmě hodí i v jiných životních situacích :)
Budete překvapeni, jak krásnou fotografii přírody nasvícené měsícem jsme při natáčení tohoto dílu vyčarovali. A co víc, budete součástí tohoto příběhu. Vše jsme pro vás zdokumentovali do posledního puntíku. Budete mi koukat přes rameno. Ukážu vám snadno zkopírovatelný postup, který budete moci hned zítra využít.
S touto kreativní technikou budete moci opravdu čarovat. Odhalíme tajemství nádherných nočních fotek, ve kterých jsou nasvícené přesně ty objekty, které chcete.
Dokonalé aplikace pro simulaci dlouhé expozice, abyste mohli rozmazat pohyb vody či čehokoliv jiného i ve dne. A samozřejmě i podrobný návod, jak je používat.
A je tu opět – náš neodlučitelný kamarád polarizační filtr. Jak ho použít při focení moře? A co tím získáme? Podívejte se na tento díl.
Není stativ jako stativ. Jaký stativ vybrat a jak s ním zacházet? Na co si dát při focení ze stativu pozor? To vás čeká v tomto dílu kurzu „Jak fotit krajinu mobilem“.
Jak vyfotit mobilem nádhernou fotku nočního města a krajiny bez stativu? Jak se zbavit světelných odlesků? To vše si ukážeme v tomto dílu.
Vyfotíme společně krásnou fotku kostela v krajině. Kromě podrobného návodu a postupu vám prozradím i to, proč nejraději fotím sám.
Jak to udělat, aby i malá stavba zakomponovaná v okolní krajině byla na fotce doslova k nepřehlédnutí a přitom s okolní krajinou rozhodně ladila.
Co s fotkou udělá, když budete fotit od země na širokoúhlý objektiv? Na to se pojďte podívat v tomto videu.
Jedoduchost je klíčem k úspěchu každé fotky, nejen fotek krajiny. Naučte se spolu se mnou v tomto dílu vnést jednoduchost i do vašich fotek.
I při fotografování kostelů či hradů a zámků nám tento filtr může neskutečně pomoci a naše fotky opravdu vylepšit. Jak ho využívat v tomto případě si prozradíme přesně v tomto dílu. Měli byste vědět, že žádný software nedokáže polarizační filtr nahradit. Buď ho využijeme přímo při focení, nebo máme smůlu.
Můžeme vyfotit průměrné panorama, nebo dechberoucí panorama. Tento díl je o těch druhých panoramatech :) Jak na ně? Co si při jejich focení mobilem ohlídat? Dostanete řadu tipů a triků, na které jsem si přicházel dlouhá léta. Vy je budete umět během několika minut.
Na vlastní oči uvidíte, co se stane se scénou, když uděláme pár kroků. Díky tomuto dílu budete opravdu přemýšlet nad tím, zda místo, z kterého fotíte, je to nejlepší. A to posune vaše fotky neskutečně vpřed.
Pojďme se spolu na jezeře Bled přesvědčit o obrovské síle symetrie. Jedna malá drobnost, která naprosto fatálně ovlivní kvalitu vaší fotografie. Tento díl jednou provždy změní styl vašeho focení k lepšímu :)
Víte o tom, že si s divákem ve fotografii můžete trochu pohrát? Můžete fotku vyfotit tak, že na ní zaručeně najde to, co chcete, aby našel. Navíc v přesně daném pořadí, v jakém chcete. A tím, jak bude na fotce postupně objevovat nové a nové prvky, se bude bavit a fotka se mu bude jednoduše líbit.
Zde můžete komunikovat s lektorem a ostatními účastníky kurzu.
Pro přidání hodnocení je nutné přihlásit se
10. 6. 2024
Dobrý den, Kurz jsem si zakoupila z důvodu vylepšení techniky mého focení mobilem. Zatím jsem si prohlédla jen několik videí. Kurz se mi líbí, je srozumitelný, plný vychytávek. Snad se mi také někdy podaří tak pěkné fotky. Děkuji
Zdravíme vás, Milado!
Děkujeme vám za vašich 5 hvězdiček. Jsme rádi, že vás kurz focení krajiny mobilem zaujal a že vám poskytl srozumitelné a užitečné vychytávky. 😊 Věříme, že se vám brzy podaří pořizovat krásné fotky podle naučených technik.
Potěší nás, když nám dáte vědět, jak se vám daří a jestli jste objevila nějaké nové triky pro focení.
Eva z Kurzů pro radost
8. 2. 2024
Wau, fotenie vyzerá tak jednoducho, ale nie je, teda s týmto pánom mi to pripadá tiež jednoduché, pretože má super tipy a triky, odteraz začínam inak premýšľať, keď budem fotiť prírodu.
Děkujeme vám, Jano, za vašich 5 hvězdiček a za váš nadšený komentář k našemu kurzu "Jak fotit krajinu mobilem". Jsme velmi rádi, že kurz překonal vaše očekávání a že pro vás byly tipy a triky přednášejícího užitečné. 📱🌄
Fotografování krajiny mobilem může být skutečně uměním, a s pravými technikami a přístupem se otevírá celý nový svět možností, jak zachytit krásu přírody. Je skvělé slyšet, že vám kurz poskytl nové perspektivy a inspiraci k tomu, jak přistupovat k fotografování přírody.
Přejeme vám mnoho krásných zážitků při objevování a fotografování přírody!
Petra z Kurzů pro radost
15. 12. 2023
Kurz "Jak fotit krajinu mobilem" jsem zakoupila blízkým členům rodiny jako dárek k Vánocům. Jsem zvědavá, jaké budou jejich reakce, ale věřím že je potěší.
Zdravíme vás, Hano!
Děkujeme za vaše 5hvězdičkové hodnocení a za to, že jste se rozhodla darovat kurz "Jak fotit krajinu mobilem" jako vánoční dárek svým blízkým. Je skvělé, že jste našla kurz, který by mohl potěšit a inspirovat členy vaší rodiny.
Věříme, že kurz poskytne užitečné tipy a techniky pro zachycení krásy krajiny prostřednictvím mobilního telefonu a že bude pro vaše blízké zajímavým a hodnotným dárkem.
Pokud byste se chtěla po Vánocích podělit o zpětnou vazbu od obdarovaných, budeme velmi rádi. Jejich reakce a zkušenosti mohou být užitečné pro ostatní, kteří zvažují zakoupení tohoto kurzu.
Přejeme vám krásné a veselé Vánoce!
Pavel z týmu Kurzů pro radost 😊🎄📱🌄
15. 12. 2023
Velice pěkně a názorně vše vysvětleno a hned i ukázáno. Zajímavé a inspirativní nápady a náměty. Je vidět, že i teorie se dá vysvětlit jednoduše a srozumitelně pro každého. Dobré je, že je možno se vracet a opakovat a zafixovat si příslušné rady rychle a jednoduše.
Děkujeme vám, Zdeňku!
Oceňujeme vaše hodnocení 5 hvězdiček a jsme velmi potěšeni, že kurz "Jak fotit krajinu mobilem" byl pro vás inspirativní a že jste ocenil jasný a srozumitelný způsob výkladu. Je skvělé, že se vám líbí možnost vracet se k lekcím a opakovat si důležité informace.
Pokud máte nějaké fotografie, které jste vytvořil díky technikám z tohoto kurzu, neváhejte je sdílet v komentářích. Vaše zkušenosti a výsledky mohou být inspirací pro ostatní účastníky kurzu.
Těšíme se na vaše další postřehy a přejeme vám hodně úspěchů a radosti při fotografování krásných krajin! 📸
Pavel z týmu Kurzy pro radost 🌟
Objevte podobné kurzy
Téma: Kurzy pro seniory · Kurzy pro děti · Umělecké kurzy · Dárky pro muže · Dárky pro ženy · Dárky pro maminku · Dárky pro kamarádku · Dárky pro babičku · Dárky pro přítele · Dárky pro tátu · Dárky pro přítelkyni
Kategorie: Technologie
Josef Cvrček - fotograf
4 kurzy
Profesionálnímu fotografování a lektorování kurzů fotografie se věnuji již 10 let. Mými online kurzy prošlo více než 15 000 fotografů. Mé živé kurzy navštívilo dalších 1 500 amatérských i profesionálních fotografů. Svíčce nikterak neublíží, když od ní zapálíte svíčku jinou. Rád Vám tedy ve svých kurzech předám všechny své dovednosti. Mou práci i reference si můžete prohlédnout na www.blogfotografa.cz
Ano. Pouze v případě platby bankovním převodem je třeba počítat se zpožděním 1 - 3 dny. Z tohoto důvodu doporučujeme úhradu kartou nebo online převodem.
V případě pořízení kompletního kurzu získáváte okamžitě všechny lekce naráz a můžete si je procházet bez jakéhokoliv omezení.
Ne, to bohužel není možné z bezpečnostních důvodů. K prohlížení lekcí kurzu je nutné připojení k internetu.
Ano. Zvolte ve svém profilu na www.kurzyproradost.cz/ucet/zmenit-udaje v poli "Stát" Slovensko (případně jinou zemi). Pak uvidíte ceny na webu v eurech a v eurech můžete i platit.
Všechny naše kurzy obsahují neplacené a placené lekce. Tento kurz obsahuje 5 lekcí zdarma a 72 lekcí placených.
Naše 100% garance vrácení peněz znamená, že pokud zakoupený kurz nesplní vaše očekávání, vrátíme vám vaši platbu ze kurz zpět. Nemusíte nám vůbec nic vysvětlovat, stačí nám napsat nebo zavolat. Tuto garanci můžete využít do patnácti dnů od zakoupení kurzu.
Petra Kudrna Sobková 112 ×Účastníků kurzu
Daniel Križák 594 ×Účastníků kurzu
Barbora Sedláková 502 ×Účastníků kurzu
Hana Hořáková 423 ×Účastníků kurzu
Marek Rybář 233 ×Účastníků kurzu
Karel Hladiš 345 ×Účastníků kurzu
Josef Cvrček 478 ×Účastníků kurzu
Pavel Fara 4 922 ×Účastníků kurzu
Josef Cvrček 2 680 ×Účastníků kurzu
Pavel Fara 4 178 ×Účastníků kurzu
Všechny naše kurzy obsahují neplacenou a placenou část.
Vstup do kurzu je vždy zdarma a nikdy nezavazuje k nákupu.
U placených částí vždy platí 100% záruka vrácení peněz.
Naše kurzy můžete přehrávat kdykoliv na PC, mobilu i tabletu.
Ivana Š.
5. 11. 2024
Kurzy pana Josefa Cvrčka mám velmi ráda. Vysvětluje vše srozumitelně a názorně. Určitě bych uvítala i kurzy na další témata, například fotografování produktu nebo portrétní fotografii.
Kurzy pro radost
Zdravíme Vás, Ivano!
Moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení a za důvěru v kurzy pana Cvrčka! 😊 Jsme rádi, že Vám jeho styl vysvětlování vyhovuje. Co se týká dalších námětů na kurzy, kurz zaměřený na produktovou fotografii bude možná už příští týden, i když od jiné lektorky. Věřím, že se Vám bude líbit.
Přejeme Vám spoustu radosti z focení! 📸
Víťa z Kurzů pro radost